Czujnik opadu RSD-BEX Rain Bird

140,00 zł
W magazynie
SKU
CZJ-002

Czujnik opadu RSD-BEX Rain Bird

Czujnik opadu RSD-BEX

ZASTOSOWANIE: Czujnik opadu RSD-BEX jest odpowiednim urządzeniem w przypadku instalacji stosowanych w ogrodach przydomowych i na terenach komercyjnych. Oszczędza wodę i przedłuża żywotność systemu nawadniającego poprzez automatyczny pomiar opadu i zatrzymywanie pracy systemu w warunkach deszczowej pogody.

WŁAŚCIWOŚCI: współpracuje ze wszystkimi sterownikami 24 VAC oraz produktami serii TBOS i WP, wiele ustawień wysokości opadu w zakresie od 3,2 do20 mm, szybkie i proste ustawianie poprzez obrót pokrętła, nastawny pierścień odpowietrzający pomaga w kontrolowaniu czasu przesychania, obudowa z wysokogatunkowego, odpornego na promienie UV polimeru chroni elementy, twardy wspornik aluminiowy oraz ramię rozciągające się w pełni na 15,2 cm, odporny na działanie promieni UV przedłużacz o długości 7,6 m zapewnia łatwe połączenie ze sterownikami nawodnienia.

DANE TECHNICZNE: Nie zalecany do użytku z przewodami lub urządzeniami pod wysokim napięciem. Wskazania wyłącznika elektrycznego: 3A 125/250 VAC Pojemność elektryczna: odpowiedni do stosowania z maks. trzema elektrozaworami 24VAC, 7VA na stację plus jeden zawór główny. Zawiera przedłużacz liniowy (2×0,5 mm2) o dł. 7,6 m.

WYMIARY: Długość: 16,5 cm, Wysokość: 13,7 cm.

Więcej informacji
EAN N/D
SKU CZJ-002
Länge 15,2cm
Kolor biały
Producent RainBird
Materiał N/D